Video/ Ingrit Gjoni e djeg, në datëlindjen e vet!

Këngëtarja, Ingrid Gjoni ka festuar datëlindjen e saj të 34-të. Ajo ka publikuar në rrjete sociale festën e organizuar nga miqtë në shtëpinë e saj. Të gjithë ishin veshur me të kuqe, dhe duket se kjo festë e ka argëtuar pamasë Ingritin.  Ingriti e ka shijuar në maksimum festën, e shoqëruar mes miqsh dhe kolegësh./K.C/dritare.net

 

LEXO DHE :  Rehabilitohet qendra shëndetësore e Voskopojës, Manastirliu: Standard i ri shërbimi


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.