Video/ Incident në Kuvend, Paloka shtyn ministrin Beqaj në foltore

Deputetë të opozitës kanë rrethuar ministrin e Shëndetësisë, Ilir Beqaj në foltore, teksa ky i fundit do merrte fjalën në seancën e sotme në Kuvendin e Shqipërisë. Nënkryetarja e Kuvendit i ka ftuar të ulen nëpër vende, por ata i janë afruar në foltore, duke mos e lënë të merrte fjalën. Kreu i grupit të PD­-së, Paloka ka shtyrë ministrin Beqaj, pasi sipas tij, fjalën duhet ta merrte ish ­kryeministri Berisha dhe jo ai. Incidenti ndodhi sapo Leskaj njoftoi se në sallë ishte një delegacion francez që po ndiqte seancën.

LEXO DHE :  Cila dietë të përshtatet, sipas moshës që ke!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.