Video/ I bien lodrat e Ajkës nga makina, Bes Kallaku sa nuk thyen qafën duke i kapur

Bes Kallaku, sot ka ndarë një video qesharake në profilin e  tij Instagram. Ai ka postuar në video të marrë nga kamerat e sigurisë ku kishte parkuar makinë. Teksa ai po merrte lodrat e Ajkës nga bagazhi, një lodër i ra në tokë. Besi vrapo ta merrte “si futbollist”, por rrëshqiti, dhe sa nuk theu qafën, në dysheme. Të gjithë shpërthyen në të qeshura.

LEXO DHE :  Humbet gjurmët 11 vjeçari shqiptar në kampet e ISIS

 

 

View this post on Instagram

 

Kur bien lodrat e Ajkes nga makina edhe baba do me i kap si futbollist. 😂😂😂🙈🙈🙈

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Poshtë videos Besi shkruan: “Kur bien lodrat e Ajkës nga makina, dhe baba do me i kap si futbollist”./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.