Video/ Goli i dytë i Partizanit, bëri që tifozët të çajnë rrethimin për të festuar në fushë

Partizani-Tirana ka përfunduar  mbrwmjen e sotme 2-1 në favor të të kuqve. Derbi i kryeqytetit i ka mbajtur në krye të klasifikimit djemtë e Gegës. Heroi i takimit ka qenë Rubin Hebaj, duke realizuar dobietë.

Ajo që vlen për tu përmendur është se në minutën e 86-të, kur u shënua edhe goli i dytë, gjatë festimeve, disa nga  tifozët e kuq kanë çarë rrethimin dhe janë futur në fushë për të festuar. Megjithatë situata është qetësuar menjëherë dhe ata janë kthyer në vendet e tyre brenda pak sekondash. Shikoni videon më poshtë./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama: Dy janë luftëtarët më  të fuqishëm, koha dhe durimi

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.