Video/ Gjykata e lë të lirë, Stresi largohet me festë nga burgu

Ditën e djeshme, në ditëlindjen e tij, Gjykata vendosi ta lërë të lirë reperin Arkimed Lushaj, të njohur me emrin e artit si ‘Stresi’.

Stresi la qelinë në mesnatë, dhe përmes një postimi në Instagram, tregon sesi është larguar me festë.

Shokët dhe familja e tij e prisnin me fishkëllima dhe bori makinash, duke brohoritur.

‘Nuk thyhem para sfidave çfarëdo qofshin ato dhe sot në orën 00:00 me familjen time ,miqtë dhe të afërmit ditëlindjen time e ndaj me ju sepse ju më ishit pranë gjithmonë në kohë të mira dhe të vështira.Dhurata më e mirë qe morra për ditëlindje ishte LIRIA !! I JUAJI ARKIMED LUSHAJ (STRESI) 🙏🏻”, shkruan Stresi krah videos./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Gjoni: Nga Rama mbaj mend fjalën Allah 7 herë në Stamboll si lutje ndaj Erdoganit

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.