Video/ Gazetari përplas shishen live Na çatë b**thën, më lini të flas

Gazetari Andi Bejtja gjatë debatit në emisionin “Opinion” ka humbur durimin, teksa ka përplasur shishen dhe i është drejtuar panelit përballë me shprehjen “Na çatë b..thën. Më lini të flas”.

Bejtja po fliste për situatën politike në vend, por u ndërpre nga paneli përballë dhe nuk u përmbajt.

LEXO DHE :  Negociatat/ Cakaj: Shqipëria pret shpresëplotë, tetorin

“Nuk ndërpreva njeri.. Më lini të flas se më çat b…ythën”,  u shpreh Bejtja i nervozuar./ I.M-Dritare.net

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.