Video/ E pabesueshme se sa veta kanë hipur në këtë makinë 5-vendëshe!

Kur të shihni këtë video nuk do tu besoni dot syve. Kjo video është bërë virale për vetë faktin se nga një makinë 4+1 shihet të dalin plot 14 persona, 10 fëmijë dhe 4 të rritur.

LEXO DHE :  Ngjasitë e universitetit me politikën dhe lufta për kohëra më të mira

Video është filmuar nga dritarja e një banese në Britaninë e Madhe, ku 14 persona dalin nga një makinë tip ‘Vauxhall Corsa’./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.