Video/ Deputeti Paloka qëllon me bojë kryeministrin Rama

Në seancën e sotme parlamentare, kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi, ka ndërprerë seancën.

Kuvendi ka kërkuar përjashtimin e Palokës nga Kuvendi, pasi ai qëlloi me bojë në fytyrë kryeministrin Rama, por deputeti nuk është bindur dhe Ruçi ka kërkuar pushim të seancës./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Spartak Ngjela: SPAK i ka alarmuar të gjithë, Ilir Meta s’ka shans që t’i shpëtojë shkarkimit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.