Video/ Çmenduri në MotoGP, shihni fluturimin e rrezikshëm të pilotit

Piloti Jorge Lorenzo i Honda-s nuk do të jetë në garë për Çmimin e Madh të Holandës këtë fundjavë, pasi u aksidentua gjatë garës dhe pas një rrëzimi të frikshëm shpëtoi paq me vetëm dy rruaza kurrizi të thyera.

Kampioni i trefishtë botëror në MotoGP, do të humbasë shfaqjen në Assen, por edhe garën për Grand Prix të Gjermanisë fundjavën e ardhshme në Sachsenring.

LEXO DHE :  Përleshje mes të burgosurve në burgun e Rrogozhinës

Në videon që ne kemi sjellë për ju do të habiteni se si piloti ka shpëtuar me aq pak dëmtime./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.