Video/ Çasti kur Kate Middleton takohet me ‘Mbretëreshën Anne’

Dukesha e Kembrixhit rrëmbeu gjithë vëmendjen në ndarjen e çmimeve të Akademisë Britanike të Filmit dhe Televizionit.

Dukesha dukej mahnitëse veshur me një fustan të Alexander McQueen, informon dritare.net

Kate në këtë mbrëmje çmimesh, takoi edhe aktoren, Olivia Colman, e cila fitoi çmimin më të mirë për portretizimin e saj si Mbretëresha Anne në The Favorite, dhe bashkë-yllin Rachel Weisz, i cila mori çmimin ‘Aktorja më e mirë mbështetëse’./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  U akuzua nga PD për dekriminalizimin, kryetari i Vorës nxjerr letrat: Nuk jam i dënuar!

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.