Video brenda avionit/ Momente tmerri gjatë fluturimit, 14 të plagosur

Një video brenda një prej avionëve të British Airways është bërë virale orët e fundit, ku duken disa momente vërtet të frikshme.

Avioni i nisur nga Londra drejt Floridës në SHBA është goditur nga turbulenca të rënda duke bërë që 14 pasagjerë të lëndohen.

LEXO DHE :  OSBE mbledh tryezën e dytë për reformën zgjedhore

“Avioni ra papritmas dhe pa paralajmërim”, është shprehur një nga pasagjerët që përjetoi tmerrin, informon Dritare.net.

Jastëkë, revista, çanta dhe valixhe shihen të shpërndara në dyshemenë e avioni në video./E. K.- Dritare.net.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.