Video/ Bora zbardh Kukësin dhe Tropojën

Sot, me 3 dhjetor, kanë nisur reshjet e para të borës në vend. Ndryshimet e temperaturave kanë sjellë zyrtarisht  dimrin në Kukës dhe Tropojë, duke bërë që vendi të zbardhet nga bora.

Kukës

Aktualisht nuk ka probleme me qarkullimin e mjeteve. Sipas parashikimeve, reshjet e dëborës pritet të nisin edhe në zona të tjera në veri e verilindje./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Vettingu/ Konfirmohet në detyrë prokurori i Apelit dhe gjyqtari i Krimeve të Rënda

 

 

View this post on Instagram

 

Nisin reshjet e para të borës, në Tropojë! ❄️

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.