Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Bora zbardh Kukësin dhe Tropojën

Video/ Bora zbardh Kukësin dhe Tropojën

Sot, me 3 dhjetor, kanë nisur reshjet e para të borës në vend. Ndryshimet e temperaturave kanë sjellë zyrtarisht  dimrin në Kukës dhe Tropojë, duke bërë që vendi të zbardhet nga bora.

[caption id="attachment_643034" align="alignnone" width="988"] Kukës[/caption]

Aktualisht nuk ka probleme me qarkullimin e mjeteve. Sipas parashikimeve, reshjet e dëborës pritet të nisin edhe në zona të tjera në veri e verilindje./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

Nisin reshjet e para të borës, në Tropojë! ❄️

A post shared by Dritare.net (@dritare_net) on