Video/ Beyonce shkatërron Ed Sheeran, vetëm me një vështrim

Me të gjitha bisedat rreth performancës  së pabesueshme të Beyonces dhe veshjen  e saj në festivalin e Global Citizen, në Afrikën e Jugut, ju nuk mund ta keni humbur çastin, kur Beyonce shkatërroi vetëm me një shikim Ed Sheeran.

Dhe jo, kjo nuk ishte për shkak se, Edi kishte veshur xhinse dhe një këmishë me mëngë të gjata nën një bluze, ndërsa Beyonce ishte zbukuruar, si zakonisht. Vetëm një vit më parë, Beyonce dhe Ed Sheeran mahnitën botën me një duet të këngës “Perfect”. Nuk ka nevojë të themi se, kënga është e përsosur, pasi është. Por në notën muzikore të  Edit, gjatë festivalit, nuk ishte, informon dritare.net

LEXO DHE :  Skema/Grabitja e shekullit në Europë, zhduken 1.3 trilionë euro TVSH

Të paktën, nuk ishte për disa fansa. Kur Beyoncé vuri re se ai nuk qëlloi mirë një nga notat muzikore gjatë performancës së tij, dhe shikimi i saj ishte… ç’të të themi. Shiheni vetë më mirë!/K.C/dritare.net

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.