Video/ Basha përshëndetet me Ver Llapën. Ja çfarë i thotë për Ramën!

Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar takime me qytetarët e Tiranës në kuadër të përgatitjes për protestën e 16 shkurtit.

Duke ecur rrugës Basha ka përshëndetur edhe Ver Llapën, të cilit i ka thënë se më mirë ishte ai sesa Rama në Parlament.

LEXO DHE :  Saimir Pirgu: Shqipëria nuk është vetëm atdheu im, është edhe brandi im, ndaj imazhi i saj më prek

“Veri si je Veri? Më mirë ti se Edi në parlament. Më mirë ti se Edi në parlament, hë bravo”, i thotë Basha./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.