Video/ Avioni fluturon mes gradaçelave, tmerrohen njerëzit

Një avion i Forcave Ajrore Australiane ka tmerruar banorët, teksa ka fluturuar pranë gradaçelave të larta.


Avioni ‘Boeing C-17’, i cili ishte pjesë e repartit ikonik të Brinbane “Riverfire”, ka fluturuar mes ndërtesave dhe ka shkaktuar panik në sytë e njerëzve.


Në një video të marrë nga ‘Daily mail’ shihni pamjet, që tmerruan me qindra e mijëra njerëz. Një kujtim ky, si në 11 shtatorin e 2012, te Kullat Binjake, në SHBA, ku një avion bombardoi ndërtesat dhe u mori jetën rreth 3000 njerëzve./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Njerëzit rrëmujaxhinj janë më kreativë dhe fleskibël, ja pse!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.