Video/ Anësori merr karton të kuq, arsyeja do t’ju shkrijë së qeshuri

Futbolli është sporti që dhuron emocione por edhe surpriza, ajo që ka ndodhur në një ndeshje në Portugali do t’ju habisë dhe do t’ju shkrijë së qeshuri. Një nga anësorët e ndeshjes mes Chaves dhe Nacional ka ndërprerë ndeshjen për të shkuar në tualet, pasi nuk duronte dot më, informon Dritare.net.

LEXO DHE :  Erdogan: Gaboheni, nëse mendoni se do ta ndalojmë ofensivën në Siri!

Ndeshja u ndërpre për gati 10 minuta ndërkohë që arbitri Luis Godinho kryente nevojat personale.

Të gjithë u habitën se pse u ndërpre ndeshja dhe arbitri u largua, por pasi ai u kthye dhe shpjegoi arsyet, gjyqtari i ndeshjes i vuri një karton të kuq në formë shakaje./ E. K-Dritare.net

Videon shikoje këtu

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.