Video/ Albana Osmani duet me Bebe Rexhën

Moderatorja Albana Osmani, gjithmonë e ka treguar se është fanse e madhe e Bebe Rexhës.

Përmes një postimi në Instagram, tregon se ka bërë një duet me Beben, por jo prej vërteti.

Me anë të një programi, Bebe dhe Albana këndojnë këngën “In the name of love”.

 

 

View this post on Instagram

 

Call in the name of Love 💗 #tryingtosing #lmao #notbad #heh @beberexha #love #all #your #songs

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

“Thirr në emër të dashurisë, duke u përpjekur të këndoj. Bebe Rexha i dua të gjitha këngët e tua”, ka shkruar Albana./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Arta Marku, i dorëzon detyrën Olsian Çelës: E lumtur, që ia pasoj ish-shokut të klasës

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.