Victoria Beckham për herë të parë në Londër, ja koleksioni mahnitës i saj!

Victoria Beckham, ylli i markë së dizanit ” Victoria” prej 10 vitesh prezanton koleksionet e saj në javën e modës në Nju Jork, por këtë vit ajo ka zgjedhur Londrën.

Java e modës në Londër, është rivalja kryesore e javës së modës së Nju Jorkut, dhe Beckham, ka zgjedhur që pikërisht të kthehet me koleksioni ne ri në Londër, pas 10 vitesh.

LEXO DHE :  Deutsche Welle: BE nuk do të japë datë për negociatat, por vetëm deklaratë

Në prezantimin e koleksionit të Victorias ishin dhe katër fëmijët e saj e bashkëshort David për ta mbështetur./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.