Victoria Beckham merr vendim të rëndësishëm për markën e saj

Victoria Beckham sapo festoi 10 vjetorin e saj në fushën e modës, dhe vjen me një lajm të rëndësishëm. Bashkëshortja e David Beckham, njofton se nuk do të shesë veshje më lëkurë ekzotike në dyqanin e saj.

“Victoria Beckham do të ndërpresë përdorimin e lëkurës ekzotike në të gjitha koleksionet e AW19. Marka e Victoria Beckham nuk do të përdorë kurrë në koleksionet e veshjeve dhe aksesorëve”, thotë ajo.

LEXO DHE :  Ju pëlqejnë ushqimet e pjekura në zgarë? Ja rreziqet për shëndetin tuaj!

victoria-beckham-shop

Vendimi i Victoria Beckham për të përdorur lëkura ekzotike ka lumturuar pa masë shoqatat për të drejtat e kafshëve.

Duke ndaluar këto lëkura, Beckahm i bashkohet  një grupi të njohur dizajnerësh si për shembull, Vivienne Westwood, Diane von Furstenberg dhe Chanel, të cilët të gjithë kanë marrë vendim të njëjtë./E.B-dritare.net

victoria-beckham-leather-skirt

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.