Vetëvendosja e Shqiptarëve

Këtë të hënë, në 60 minuta, me Albin Kurtin, do të prekim gjithë hapësirën mbarëshqiptare, që është e madhe, edhe pse po zbrazet përditë.
“Dritare” është një emision mbarëshqiptar. Studioja është e ndarë mes Tiranës, Prishtinës dhe Shkupit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.