Vetëm 27-vjeçe, por Rita Ora ka pasuri miliona euroshe

Këngëtarja shqiptare Rita Ora, është një ndër emrat më të njohur dhe më të suksesshëm të muzikës botërore.

27-vjeçarja është listuar mes njerëzve më të pasur  nga revista “The Sunday Times Rich List”.

LEXO DHE :  U rrëzuan nga skela, vdiqën dy punëtorë/ Arrestohen drejtuesit teknikë

Sipas të dhënave të publikuara nga kjo revistë, pasuria e Rita Orës kap shifrën e 18 milionë eurove, të fituara nga albumet dhe kontratat me firmat e njohura të veshjeve./e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.