Veshur me fustan blu, Meghan nxjerr në pah barkun

Duka dhe Dukesha e Sussex ndodhen në një vizitë zyrtare në Fiji të Australisë. Meghani gjatë një takimi me zyrtarë të Fiji ishte veshur me një fustan ngjyrë bojëqeilli, i cili i nxjerr në pah barkun e rrumbullakët Meghanit. Meghan është 13-javëshe shtatzënë dhe me këtë fustan, dukesha po na tregon sa e mrekullueshme duket me bebin në bark./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Kylie Jenner lidhet sërish me Travis Scott

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.