Foto/ Veshjet që Karl Lagerfeld ka stiluar për Melanie Trump!

Të martën u shua ikona e modës, Karl Lagerfeld. Gjeniu i modës ishte i sëmurë prej dy javësh dhe vdiq në një spital në Paris.

Për vdekjen e legjendës ka reaguar edhe Zonja e Parë e SHBA-së, Melanie Trump. Përmes një postimi në Twitter, Melanie shkruan: “Sot bota humbi një gjeni krijues. Do të na mungosh Karl! #RIPKarlLagerfeld”

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura që Karl, gjeniu i modës ka stiluar posaçërisht për Melanie Trump.

LEXO DHE :  Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Zbulojini në fotogalerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

Vëmendje! Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.