Veshjet më të këqija të vipave, në AMA 2018!

Yjet e showbizz-it gjithmonë guxojnë me veshjet e tyre, në tapetin e kuq. Mbrëmë u mbajt ‘American Music Awards 2018’ dhe vipat na treguan veshjet e tyre dhe sitlin. Jo të gjithë kanë një stil të bukur, ose që duhet të na pëlqejë. Disa kanë preferenca të veçanta dhe përtej të zakonshmes. Stilistët treguan edhe njëherë idetë e tyre të mahnitshme. Pavarësisht të gjithave, shumë vipa nuk ishin veshur aq bukur, sa të themi. Dhe dritare.net ka sjellë për ju, veshjet më skandaloze të vipave, në ndarjen e çmimeve të muzikës. Mos i humbisni./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  26 maj 1996/ Kohët kanë ndryshuar, tani të rreh opozita!

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.