Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Kjo javë ka qenë shumë e bukur, pasi zonjat tona mbretërore na ka mrekulluar me veshjet e tyre. Me ngjyra nga e verdha në rozë, ato na kanë befasur, sidomos dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton dhe dukesha e Sussex, Meghan Markle.

LEXO DHE :  Kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot

Në galerinë më poshtë, ne të dritare.net ju kemi sjellë veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.