Veshjet më të bukura të javës, nga mbretërorët!

Stili mbretëror gjithmonë tërheq vëmendje. Zonjat mbretërore shkëlqejnë në daljet e tyre të shpeshta, saqë bëhet e vështirë të zgjedhësh cila nga veshjet e javës ishte më e bukur.

Dritare.net ju sjell më poshtë disa nga veshjet më të bukura të mbretërorëve europianë nga kjo javë e parë e muajit shkurt. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  PD Shkodër protestë, Rama njofton për investimin e ri në këtë qytet

Vëmendje: Nëse nuk ju shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.