Veshjet më të bukura nga mbrëmja e çmimeve BAFTA

Në Londër, mbrëmjen e djeshme u ndanë çmimet BAFTA. Shfaqja e fundit më e madhe para çmimeve Oscar. Të pranishëm në të ishin edhe Kate Middleton dhe Princi William.

Dritare.net në galerinë më poshtë ju sjell veshjet më të bukura nga mbrëmja e çmimeve BAFTA. Mos e humbisni galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Katër punëtorë bien nga skela, plagosen rëndë

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtuPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.