Veshjet më të bukura në shfaqjen e luleve, në Chelsea!

Të hënën, ishte shfaqja e luleve në Chelsesa, ku shumë të famshëm ishin të pranishëm, përfshirë këtu dhe mbretërorët.

Natyrisht, në një festë lulesh, vëmendje do të marrin dhe fustanet e zonjave që ishin të pranishme, të cilat të frymëzojnë me stilin e tyre pranveror. Në galerinë më poshtë do të gjeni disa nga zonjat që ishin veshur më bukur, në shfaqjen e luleve, Chelsea 2019. Mos i humbisni./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Zheji: Në Shqipëri, priten vrasje politike që janë ndërprerë që nga koha e Hoxhës


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.