Veshjet më të bukura në 2019 Critics Choice Awards!

Tashmë ka nisur edhe sezoni i ndarjes së çmimeve dhe 2019 Critics’ Choice Awards solli disa veshje të mahnitshme në tapetin mbretëror blu. Nga Lady Gaga me Calvin Klein te Jodie Comer veshur me Zuhair Mura dhe Charlize Theron e mbuluar në argjend nga  Givenchy. Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura  në 2019 Critics’ Choice Awards.

LEXO DHE :  Gjermania apel para samitit: Të hapen negociatat për Shqipërinë, BE të mbajë premtimin!

Për më shumë klikoni në fotogalerinë më poshtë./K.C/dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.