Veshjet më mbresëlënëse nga Met Gala në vitet e fundit!

Një nga eventet më të famshme dhe më krijuese të botës mbahet çdo vit në muajin maj në Nju Jork. Met Gala 2018 po afrohet dhe pak para natës së madhe, Dritare.net sjell disa nga veshjet më mbresëlënëse të viteve të fundit, që kanë mahnitur gjithë publikun dhe që ia vlen për t’i kujtuar.

LEXO DHE :  Trajneri Reja refuzon kontratën e FSHF

Ekstravagantja Rihanna, krijuesja Sarah Jessica Parker, sexy Beyonce, dhe e guximtarja Kendall Jenner dhe shumë zonja të tjera që kanë ecur në tapetin e kuq të Muzeut Met, i kanë mahnitur të gjithë me veshjet e tyre. Në fotogalerinë më poshtë mund t’i shikoni këto veshje mbresëlënëse./D.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.