Vëmendja kësaj here nuk i takon më Jonida Maliqit, por mamasë së saj

Pak kohë më parë mamaja e Jonida Maliqit nuk ishte një fytyrë e njohur. Por sot, Jonida ndoshta pa qëllim e ka kthyer atë në në një person shumë të dashur në instagram. Herë pas here ajo poston foto apo video të reagimeve të saj në situata ta ndryshme të saj, të cilat janë plot humor. Pushimeve të kësaj vere, Jonida i kaloi me dy prindërit e saj dhe djalin e saj. Me anë të një video ajo tregoi se mamaja e saj gjirokastrite ankohej se kishte harxhuar një dynja me lekë, tipike e mamave.

LEXO DHE :  Ekspozita “As you go”, nga Anri Sala, kryelajmi kulturor në Spanjë

Ndërsa pasi postoi së fundmi një foto ku shfaqej së bashku me familjen e saj, komentuesit mbi të gjithë kanë komplimentuar mamin e Jonidës.

 

 

View this post on Instagram

 

Family memories ❤️ #summer2019

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

 

Një zonjë me humor dhe shumë stil, fansat kërkojnë që ajo të jetë më e pranishme në rrjetet sociale. Vëmendja këtë herë i takon mamasë, jo Jonidës./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.