Veliaj publikon foton e Jozefina Topallit nga Liqeni, ja mesazhi që jep!

Jozefina Topalli, ish-kryeparlamentarja ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto teksa del shëtitje nga parku i Liqenit Artificial, në Tiranë. Në foton e publikuar një ditë më parë, Topalli shkruan:  “Një ditë ndryshe në vjeshtë.”

LEXO DHE :  ‘Investigimi’ i sinkronizuar i gazetarit gjerman, tani një ditë para vendimit për negociatat

Ndërkohë foton e Topallit e ka bërë repost edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj. Në  postimin e tij Veliaj shkruan:  “Parku i bukur e i pastër që na bashkon të gjithëve.”/K.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.