Veggies Tirana ka një surprizë për ju, në Ditën e Shën Valentinit

Dita e Shën Valentinit është e mbushur plot me surpriza të bukura. Në këtë 14 shkurt, Veggies Tirana ka një surprizë për ju. 14% ulje për të gjithë ata që abonohen në programin e dietave detox.

Dietat detox të Veggies, ku gatuhet ushqimi më i mirë vegjetarian në Shqipëri, jo vetëm ju bëjnë të bini në peshë, por edhe të keni një jetë të shëndetshme, pasi pastrojnë trupin nga të gjithë toksinat.

LEXO DHE :  Hajde lart se nuk e kam burrin, ja si përgjigjet Salvini!

Dietat janë të pasur me ujë, fibra, vitamina, antioksidantë etj.

Çfarë prisni, oferta është vetëm për sot dhe minutat po kalojnë, kjo është mundësia juaj. Telefonon në numrin 0692077726 dhe abonohu tani.

Veggies Tirana vjen aty ku ju jeni dhe sjell porosinë tuaj sa hap e mbyll sytë. Festoni dashurinë me këtë ulje fantastike dhe shijoni ditetat shumëngjyrëshe e të shëndetshme./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.