Vdekja e adoleshentes në spitalin privat, e vërteta e mjekut që tentoi vetëvrasjen

Një 16-vjeçare humbi jetën gjatë një ndërhyrjeje kirurgjikale në gju në një spital privat në Tiranë.
Familjarët e Blerta Pepës tregojnë se vajza do kryente një ndërhyrje kirurgjikale për meniskun dhe ligamentin, por humbi

Në njoftimin e policisë që u shpërnda mëngjesin e sotëm thuhej, se Mjeku anastezist T. Zh., 53 vjeç, banues në Tiranë, ka tentuar të kryeje vetvrasje (duke injektuar në trup prepart lëndë anastezie). Ai ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetësore duke u mbajtur nen kujdes mjekesor”

Por familjarët e mjekut anestezist por dhe drejtori i spitalit, ku ndodhet i shtruar, të kontaktuar nga Ora News e kanë hedhur poshtë. Ata kanë deklaruar se 53 vjeçari ka pësuar infarkt nga tronditja.

LEXO DHE :  Rrëfimi i gjyshit të Alvin nga nëna: Ai më kërkonte mua

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.