Vasili: Rama e Lleshaj ta harrojnë se e bëjnë Shqipërinë çiflig të tyre

Ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili, ka reguar përmes një postimi në Facebook, dhe përsërit thirrjen e tij që Rama të largohet.

Vasili shkruan se kryeministri Edi Rama dhe ministri i Brenshëm Sandër Lleshaj ta harrojnë se do të kthejnë Shqipërinë, çiflig të tyre.

Banditet po derrmohen…….pa kthim!!

Kryeministri kriminel dhe ministri i brendshem bandit tashme jane identifikuar qarte si pergjegjesit kryesore per shkeljen dhe dhunimin e ligjit.

Ta harrojne keta dy bandite se do te bejne Shqiperine çiflig te tyre.

E dine shume mire qe pretenca e ikjes ju eshte dhene te dyve, edhe ne e dime se ku dhe nga kush…..

E dime qe ju duhen ca dite per te zhdukur letrat qe i kompromentojne keq, ndonese kopjet e tyre jane atje ku duhen…..

Ikni shpejt budallenj, koha eshte tani neser do te jete vertete shume vone.”, shkruan Vasili./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Aksident/ Humb jetën modelja shqiptare dhe i dashuri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.