Vajzë apo djalë? Noizy jep lajmin e  gëzueshëm

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku, apo siç njihet me emrin e artit Noizy, ka dhënë një lajm të bukur.

Përmes një postimi në Instastory, ai ka ndarë me të gjithë lajmin se do të bëhet dajë për herë të dytë.

Në foto ai ka nxjerrë një tortë me dy këmbë foshnjash, një rozë dhe një blu, dhe pyet fansat nëse do të jetë djalë apo vajzë.

LEXO DHE :  Leyla Moses-Ones: Krenare për bashkëpunimin Shqipëri-SHBA

Kujtojmë se Noizy ka një mbesë shumë të ëmbël fotot e së cilës i poston shpesh në rrjete sociale. Ndjesia e të qenit dajë, është vërtet e veçantë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.