Vajza me zërin e pabesueshëm që la pa fjalë jurinë e America’s got talent

Një  vajzë 13-vjeçare nga Britania e Madhe ka mahnitur jurinë e  America’s Got Talent me performancën e saj

Courney Hadëin nga Hesleden në County Durham u duartrokit nga të pranishmit pas performimit të këngës “Hard to Handle” nga Otis Redding. Zëri i saj është krahasuar me Janis Joplin. V.D/Driare.net/

LEXO DHE :  Lobimi rus për PD, VOA: Basha deklaroi 25 mijë $, nuk foli për 650 mijë dollarët e tjerë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.