Vajza, ja 10 ide fantastike për dhuratën e partnerit më 14 shkurt!

Dhe vetëm pesë ditë na ndan nga festa e të dashuruarve dhe pothuajse të gjithë ato që janë në çift kanë mneduar pa u kuptuar nga partneri se cfarë dhurate do i bëjnë për Shën Valentin.

Pothuajse ka dhe shumë pak në dispozicion, për shkak se një pjesë të madhe të kohës mund ta harxhoni edhe në punën ku ju jeni.

Prandaj nëse akoma nuk keni vendosur se cfarë do i bëni dhuratë partnerit për Shën Valentin, dritare.net sot në këtë artikull do t’iu tregojë se cilat janë dhuratat  idelae që mund t’i bëni, me të cilat edhe ai do mbetet shumë i kënaqur.

LEXO DHE :  Reportazhi emocionues i gazetarit polak, pas tërmetit: Popull me besim dhe kurajo të jashtëzakonshme

Një gotë e personalizuar, një palë kufje sepse sot të gjithë vdesin për të dëgjuar muzikë me zë të lartë. Nëse ëshët serioz dhe vishet gjithmonë me rroba klasike shikoni për një kravatë të buku e të tjera si  këto, ne ju sugjerojmë të shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë sepse kanë për t’iu ndihmuar shumë./A.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.