Vajza e Michael Jackson tenton të vrasë veten, pas akuzave seksuale për të atin

Vajza e Michael Jackson, Paris Jackson, u raportua se është shtruar në spital, pas një tentative vetëvrasjeje.

Burime për TMZ thonë se ajo ka dashur të vrasë veten, pas dokumentarit të abuzimeve seksuale publikuar për Michael Jackson.

Kjo nuk është hera e parë që Paris është shtruar në spital. Më parë këtë vit, ajo është shtruar në spital dhe ka kryer kontrolle dhe trajtime për shëndetin e saj emocional dhe fizik.

LEXO DHE :  Veliaj: Do të vlerësohen pallatet e dëmtuara në Tiranë, fond për menaxhimin e rasteve

Nga ana tjetër, vetë Paris ka bërë disa statuse, ku nuk pranon të ketë tentuar vetëvrasjen./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.