Vajza 2-vjeçare vret të ëmën në 21-vjetorin e lindjes

Një nënë e re ka vdekur në 21-vjetorin e lindjes, pasi qafa i ngeci në dritaren e makinës.

Yulia Sharko nga Bjellorusia po mundohej ta nxirrte vajzën e saj dy vjeçare nga automjeti përmes dritares gjysmë të hapur të makinës, shkruan dritare.net

 

Në këtë çast, vajza shtypi butonin automatik, dritarja u mbyll, duke e mbytur të ëmën.

LEXO DHE :  Video/ Tërmeti 6.8 ballë godet Filipinet

Bashkëshorti i saj, Artur e gjeti gruan pa ndjenja me qafën e zënë nga dritarja e makinës.

Ai theu dritaren që ishte bllokuar për ta nxjerrë. E dërgoi në spital, por vdiq tetë ditë pas aksidentit nga asfiksia që i dëmtoi trurin./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.