Ushqimet që duhet të hani, kur jashtë është shumë ftohtë!

Pas një dite të ftohtë, një pjatë me supë pule, makarona të ngrohta, ëëëmmm janë super të shijshme. Gjatë dimrit, ose në temperatura shumë të ulëta duhet të hamë gjëra që jo vetëm na mbajnë ngrohtë, por na bëjnë të ndihemi mirë edhe emocionalisht. Ka ushqime të caktuara që duhet të hahen kur temperaturat janë me të vërtetë shumë të ulëta. Këto ushqime që dritare.net ka sjellë më poshtë do t’ju ngrohin dhe do të merrni më shumë përfitime shëndetësore se me të tjerat.

LEXO DHE :  Kryemadhi debat me Lubonjën: Siç ke ndërtuar ti pallat, kam ndërtuar dhe unë!

Hani makarona të ngrohta, të sapo hequra nga zjarri

Për më shumë klikoni fotogalerinë më poshtë!/Përshtati:Kadrije Çako/dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.