Ushqimet që dietologët hanë çdo ditë, jua sugjerojmë!

Dietologët normalisht rekomandojnë balancim, larmishmëri dhe moderim të ushqimit. Por ata kanë edhe superushqimet e tyre, që nuk i largojnë kurrë nga tavolina dhe që jua sugjerojnë t’i hani edhe ju.

Këto ushqime sipas dietologëve janë të pasura me vitamina, proteina, minerale, luftojnë sëmundje, ju mbrojnë zemrën, janë plot fibra dhe jo me shumë kalori. Nga ushqimet e fermentuara, arrat te çokollata e zezë, këto janë ushqimet që hanë dietologët dhe dritare.net i sjell për ju. Zbulojini në galerinë më poshtë!/ K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Geri Ballo: Me kërcënuan se jam shqiptare dhe grua

Vëmendje: Nëse këtë artikull  e keni hapur nga Facebook, për të shikuar fotogalerinë e plotë ju lutem klikoni në, www.dritare.net.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.