Ushqimet antiplakje që duhet të hani, pas të 40-ve!

Doni lëkurë me shkëlqim, të butë dhe pa rrudha, pas të 40-ve? Epo nëse nuk kujdeseni për mënyrën si e trajtoni lëkurën, apo ushqeheni, nuk do ta keni. Nëse doni të jini me lëkurë të butë, dritare.net këshillon të hani disa ushqime, që mbrojnë lëkurën, edhe ju bëjnë më të bukura.Yndyra të shëndetshme, antioksiduese, ujë, apo vlera të tjera ushqyese. Të gjitha këto vet, i kanë ushqimet që dritare.net ka sjellë për ju.  Këto ushqime, ju këshillohen t’i hani të gjitha ju, që keni frikë nga rrudhat e pas 40-ve.  Mbroni lëkurën tuaj, duke ngrënë këto ushqime!/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama nuk ia përmend emrin Berishës në Tropojë: E shkatërroi Valbonën


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.