Urinoi te Kryeministria, Veliaj gjobit PD

Pas urinimit të një protestuesi në derën e Kryeministrisë, Policia Bashkiake ka gjobitur Partinë Demokratike.
Përmes një postimi në Twitter, kreu i bashkisë, Erion Veliaj shkruan se, kjo është hera e pestë që PD-ja gjobitet për organizime të urinimit publik.

“PD gjobitet për të 5-ën herë për organizime të urinimit publik! Si dhe më parë, paratë do t’i merren direkt nga llogaria! Imagjino ç’alternativë qeverisëse është një parti që i shpëton në brekë!  Hipokrizia e “Mbro Teatrin” duket qartë tek ndërtesa e Gherardo Bosios.”,-thuhet në postimin e Veliajt./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Alfred Moisiu: Zoti na ruajt nga të çmendurit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.