Urimi veçantë i Meghan dhe Harryt, për ditëlindjen e mbretëreshës Elizabeth!

Sot, mbretëresha Elizabeth II feston ditëlindjen, ndërkohë një urim të veçantë ka marrë nga duka dhe dukesha e Sussex, Preinc Harry dhe Meghan Markle.

Përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Instagram, Harry dhe Megahn shkruajnë: “Gëzuar ditëlindjen madhëria e saj, zonjë dhe gjyshe. Urojmë të keni vetëm ditë të bukura! Harry dhe Meghan”.

Në postim ata kanë ndarë disa foto speciale, ndër vite, të mbretëreshës./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  5 fakte interesante rreth trurit të njeriut

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.