Upss, princi William refuzon puthjen e aktores së njohur

Një ndër aktoret më të njohura me famë botërore njohur Emma Thompson është nderuar me çmimin Dame Commander nga British Empire në Buckingham Palace.

Por, duket se përveç çmimit prestigjioz, aktores i ka shkuar “dëm” kërkesa për të puthur princin William.

Kur takoi princin William për të marrë çmimin, ajo e pyeti nëse mund t`i jepte atij një puthje. “E dua princin William. E njoh që kur ishte i vogël dhe teksa po i buzëqeshnim njëri-tjetrit e pyeta: Unë nuk mund të të puth, mundem? Dhe ai më tha: Jo, mos. Kjo ditë nuk është për mua është për ty”, është shprehur aktorja./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Shehu: Nje revansh i shemtuar per te vene Bllokun ne piedestal!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.