Unaza e princeshë Eugenias është aq e rrallë, saqë asnjë nuse nuk mund ta ketë

Kur princeshë Eugenia u fejua me Jack Brooksbank, të gjithë sytë ishin te unaza e saj unike, edhe pse kuptimi nuk e dinin. Në një intervistë për mediet, bashkëshorti i saj i ardhshëm e dha një shpjegim, në lidhje me unazën e saj të rrethuar me 12 diamante dhe me një gurë safiri, rozë.


Unaza është me safir të veçantë dhe me forma të rrallë, që do të thotë asnjë nuse tjetër nuk do mund ta ketë një unazë të njëjtë. Unaza përshkruan një lule tropikale e cila ndryshon ngjyrën, nga roza në portokalli, dhe vendi ku mund të gjendet kryesish ky safir është Sri Lanakë, Tanazi ose Madagaskar./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Rekomandimi për Shqipërinë/ Rama: Ja lajmi i mirë nga Bashkimi Evropian!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.