Ultimatumi i Bashës: Nuk do të ketë bojkot por …

Në ditën e 21 të protestës opozita dorëzon në Komisionin Qëndror të Zgjedhjeve ultimatumin për procesin e 18 qershorit. Lajmi është dhënë nga kryetari i PD Lulzim Basha nga çadra e protestës.
“Sot në KQZ partitë opozitare do të dorëzojnë ultimatumin për zgjedhje të lira e të ndershme. Kush i fryn burive të bojkotit gabohet rëndë. Nuk do të ketë bojkot do të ketë zgjedhje të lira e të ndershme”, deklaroi lideri i opozitës Basha./dritare.net

LEXO DHE :  Bleona Qerreti hedh hapin më të rëndësishëm në karrierën e saj!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.