Ulje temperaturash, ja si do të jetë moti sot!

Më në fund temperaturat kanë pësuar pak ulje dhe është bërë më freskët. I gjithë vendi  do të mbetet me kthjellime dhe vranësira të lehta, përgjatë paradites. Në orët vijuese vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore, ndërsa Ultësira Perëndimore do të mbeten me kthjellime.

LEXO DHE :  Nëse e dashura ju kontrollon telefonin, ka këto probleme psikologjike!

Temperaturat e ajrit pësojnë ulje në të dy vlerat, duke luhatur nga 13 gradë celsius deri në 32 gradë celsius./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.