Ulen temperaturat, nesër shi në të gjithë vendin

Dita e nesërme do të sjellë ulje temperaturash dhe shi në të gjithë vendin. Zonat më të prekura nga rrebeshet do të jenë në zonat jugore dhe juglindore, ndërkohë temperaturat do të luhasin nga 9 gradë celsius në mëngjes deri në 30 gradë celsius në mesditë.

LEXO DHE :  E shkarkuan për batutat në Facebook/ Aurel Voda, ndjesë publike

Fundjava do të sjellë sërish përmirësim të kushteve atmosferike, duke bërë që kthjellimet të mbizotërojnë./E.B-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.